Podgrzewanie i schładzanie

Firma Wentek powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesnego chłodzenia oraz podgrzewania mieszkań, domów, budynków, biurowców, powierzchni handlowych. Specjalizujemy się w usługach montażu i serwisowania urządzeń HVAC. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży poparte licznymi certyfikatami oraz uprawnieniami. W celu dostarczania dla Państwa najwyższej jakości usług stawiamy na rozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Jesteśmy w 100% zaangażowani w każdą realizowany przez nas montaż. Szcycimy się tym, że naszym znakiem rozpoznawczym stał się zadowolony i kompleksowo obsłużony Klient. Każdego klienta otaczamy wsparciem oraz służymy naszym doświadczeniem i wiedzą w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych (pomp ciepła). Oferta dla klientów z Chełma oraz dla klientów z Lublina. Świadczymy również usługi w zakresie montażu klimatyzacji, pomp ciepła oraz wentylacji mechanicznej dla klientów z Włodawy.

Stawiamy na rozwój

Branża HVAC rozwija się niezwykle dynamicznie. Wciąż powstają nowe modele, czynniki chłodnicze, rozwiązania techniczne, elementy automatyki które mają na celu zwiększenie wydajności, zmniejszenie energochłonności czy obniżenie rachunków za energię elektryczną . Stawiamy na rozwój i wciąż podążamy za pojawiającymi się innowacjami, nowinkami technicznymi. Współpracujemy z wieloma firmami. Oto nasze certyfikaty i uprawnienia. Robimy to bo lubimy swoją pracę oraz chcemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości produktów i usług.

Poradnik

Tematyka klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła rodzi wiele pytań, zwłaszcza wśród osób które które muszą pierwszy raz podjąć decyzję zakupową. Zachęcamy do lektury przygotowanego przez nas poradnika, w którym poruszamy kwestie związane wyborem oraz eksploatacją montowanych przez nas urządzeń. Urządzenia HVAC mają swój określony cykl życia i każdy wymaga określonego podejścia.