Wysokiej jakosci klimatyzatory do domu na każdą kieszeń

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory na każdą kieszeń. Wysokiej jakości urządzenia od renomowanych producentów zapewniają długie i bezproblemowe użytkowanie przez wiele sezonów. Nowoczesne klimatyzatory do biura w Chełmie są w stanie zapewnić przyjemny chłód nawet w trakcie największych upałów. Zachęcamy również do odwiedzenia strony: hi-pol.pl - na której również zaprezentowana jest oferta

Jakość i profesjonalizm

Do każdego montażu podchodzimy w indywidualny sposób. Wykorzystujemy wysokiej jakości, certyfikowane materiały montażowe, wydłużające żywotność całego systemu chłodzenia. Dzięki temu klimatyzatory do mieszkania w Chełmie czy domu pracują niezawodnie przez wiele lat. Nasze certyfikaty APS.

Serwis klimatyzacji ściennej Chełm: kompleksowa dezynfekcja

Klimatyzatory do domu to urządzenia które regularnie należy serwisować: czyścić i ozonować w celu pozbycia się szkodliwych rodników, grzybów czy innych drobnoustrojów mogących powodować problemy zdrowotne. Nasi serwisanci są do państwa dyspozycji od poniedziału do piątku w godzinach pracy firmy. Regularna serwis klimatyzatora, składający się z dezynfekcji, odgrzybiania i dokładnego czyszczenia jest o tyle istotny, że urządzenie to, jest przyjaznym środowiskiem do rozwoju chorobotwórczych bakterii, grzybów oraz innych niekoniecznie przyjaznych człowiekowi żyjątek. Diagnozujemy oraz naprawiamy usterki związane z cieknącą wodą z klimatyzacji. Ceny kompleksowego serwisu i dezynfekcji jednostki naściennej klimatyzacji to przedział od 130 do 160 zł w zależności od ilości jednostek. Zadzwoń do nas i umów się na serwis urządzenia: 791286344

Jaki wybrać klimatyzator do biura?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: jaki klimatyzator będzie najlepszy do mojego domu, mieszkania czy biura? Ostateczna decyzja uzależniona jest od wielu czynników takich jak: ilość okiem, użytkowników czy innych cech budynku (wysokość, termomodernizacja czy materiał z jakiego zostal wykonany). Masz pytania? Zadzwoń: pomożemy! Jesteśmy firmą z Chełma i montaż klimatyzacji biurowej w Chełmie i w promieniu 30 km, jest zawsze w cenie

Usługa montażu 8% VAT

Klienci indywidualni mają możliwość pod pewnymi warunkami wg obowiązujących przepisów podatkowych, skorzystania z preferencyjnej 8% stawki podatku VAT

Klimatyzator ścienny: nie tylko chłodzenie ale równiez grzanie

Nowoczesne klimatyzatory domowesłużą nie tylko do chłodzenia, ale również do ogrzewania pomieszczeń i robią to naprawdę efektywnie.

Zadzwoń

791286344

Klimatyzacje znajdujące się w naszej ofercie:

Kiedy najlepiej zamontować klimatyzację w biurze?

Klimatyzację naścienną montujemy w celu obniżenia temperatury i tym samym poprawienia walorów przebywania w domu, mieszkaniu czy biurze. Są to proste systemy więc ceny klimatyzacji są niskie w porównaniu do innych rozwiązań technicznych. Kiedy najlepiej podjąć decyzję o wyborze klimatyzacji? Optymalnym momentem jest jeszcze faza budowy budynku, tak aby można było zaplanować miejsce montażu jednostki zewnętrznej oraz kanałów łączących jednostke wewnętrzną. Można w ten sposób ukryć wszystkie newralgiczne elementy, tak aby zachować estetykę budynku oraz pomieszczeń.

Klimatyzacja do bloku

Wielu klientów zastanawia się, czy i jak można zamontować klimatyzację dopokoju do bloku? Owszem. Niezależnie czy chcesz zamontować klimatyzację tylko do jednego pokoju czy do całego mieszkania w bloku, istnieją techniczne możliwości aby to zrobić. Jednostę zewnętrzną można wówczas zamontować na elewacji bądź bezpośrednio na balkonie.

Jakie rodzaje klimatyzacji do mieszkania wyróżniamy?

Jest duża gama urządzeń. Są urządzenia typu split, czyli ten najbardiej klasyczne rozwiązania: typu jeden do jeden. A wiec jedna jednostka zewnętrzna i jedna jednostka wewnętrzna. Są też systemy typu multi-split, a więc rozwiazania które są w stanie obsłużyć cały dom. Jedna jednostka zewnętrna, jest w stanie obsłużyć wiele jednostek wewnętrznych. Jest to dobre rozwiązanie w sytuacji w której chcemy chłodzić sobie np 3 pomieszczenia, a nie chcemy obwieszać elewacji wieloma jednostkami zewnętrznymi. Dzięki temu można ukryć jednostkę zewnętrzną w mało widocznym miejscu i do niej podłączyć kilka klimatyzatorów wewnętrznych. Przy czym mogą być to klasyczne klimatyzacje naścienne, kasetonowe, przypodłogowe. Gama rozwiązań jest rozbudowana.

Jak dobrać klimatyzację do domu?

Klimatyzację biurową w Chełmie dobieramy indywidualnie do wielkości pomieszczenia. Poszczególne urządzenia różnią się mocami chłodniczymi czy grzewczymi. Przyjmuje się, że na pokój około 20 m kw montuje się urządzenie o mocy 2 do 2,5kW: w zależności od tego, czy budynek posiada izolację termiczną, jak duże jest okno, czy w pomieszczeniu pracują jakieś urządzenia emitujące ciepło, jak bardzo jest nasłonecznione.

Czy można ukryć klimatyzator?

W powszechnej opinii klimatyzator ścienny w domu to duże białe pudło. Czy można go ukryć? Okazuje się, że tak. Są multi-splity, o których wspomnieliśmy wyżej. Cena systemu multi-split jest średnio od 20 do 30% wyższa od cen klimatyzatorów split. Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością możliwość schłodzenia wielu pomieszczeń przy wykorzystaniu tylko jednego inwertera. Są uządzenia kasetonowe, ukryte we wbudowanych kasetonach sufitowych. Są urządzenia kanałowe, które można ukryć np w przestrzeni międzysufitowej, w garderobie (i zamontować zaślepkę nawiewną), i w ten sposób ukryć klimatyzator, zwłaszcza gdy jest to pomieszczenie w którym przyjmujemy gości np salon.

Zadzwoń: +48791286344