Różnorodna oferta klimatyzatorów do mieszkania w Lublinie

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości urządzneia od sprawdzonych producentów. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażach klimatyzatorów ściennych do mieszkania kasetonowych do biura, split, multi-split, kanałowych, przypodłogowych czy podsufitowych. Zapraszamy również na stronę z ofertą klimatyzatorów ściennych: klimatyzator.net.pl: aktualna oferta na urządzenia chłodnicze w Lublina

Klimatyzator ścienny: Stawiamy na jakość

Zadanie jakie stoi przed klimatyzatorami do mieszkania, to sprawne, wydajne działanie nawet podczas największych upałów. Dlatego też nie idziemy drogą na skróty i oferujemy wysokiej jakości sprzęt. Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę od chwili wykonania projektu systemu klimatyzacji do biura w Lublinie, profesjonalny montaż, aż do etapu zamontowania i uruchomienia. Możecie również liczyć na nasz serwis klimatyzacji domowej w Lublinie w trakcie użytkowania (czyszczenie czy naprawa na oryginalnych częściach). Posiadamy certyfikaty i autoryzacje na montaż klimatyzatorów od następujących producentów.

Świadczymy usługi w zakresie demontażu i utylizacji klimatyzacji. Demontaż klimatyzacji polega na zabezpieczeniu wszelkich niebezpiecznych gazów, czynników i substancji. Utylizacja klimatyzacji powinna być prowadzona przez wyspecjalizowany personel, ze względu na szkodliwość substancji w niej zawartych na środowisko.

Zamów darmową wycenę!

Przymierzasz się do zakupu klimatyzacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać coś skrojonego do indywidualnych potrzeb.

Wyślij nam plan swojego budynku

To ułatwi nam wyselekcjonowanie optymalnego rozwiazania. Wstępny dobór mocy oraz ilości materiału potrzebnego do montażu. Wybierzamy najkorzystniejsze umiejscowienie jednostki zewnętrznej na elewacji Twojego domu. Jeżeli nie masz planu: nic nie szkodzi. Zadzwoń do nas. Nasz technik przyjedzie o umówionej godzinie na wizję lokalną i zaproponuje korzystne rozwiązanie: 791286344

Montaż klimatyzacji ze stawką 8%VAT dla klientów indywidualnych w Lublinie

Klienci indywidualni (czyli nie prowadzący działalności gospodarczej), mogą zakupić usługę montażu klimatyzatora do mieszkania z preferencyjną 8% stawką podatku VAT. Warunkowane jest to spełnieniem kilku warunków opisanych w ustawie o podatku VAT.

Multi-split: jedna jednostka zewnątrzna zamiast kilku

System klimatyzacji do biura typu multi split oferuje możliwość montażu jednej jednostki zewnętrznej, która jest w stanie obsłużyć nawet do 5 pomieszczeń. Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności montażu wielu jednostek zewnętrznych, większa estetyka elewacji oraz możliwość indywidualnego chłodzenia wybranych pomieszczeń, wg indywidualnych preferencji. Nasze usługi oferujemy dla mieszkańców nie tylko Lublina, ale również innych miejscowości: Łęczna, Kraśnik, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Warszawa

Klimatyzacje do domu znajdujące się w naszej ofercie:

Serwis klimatyzacji Lublin

W celu wydłużenia żywotności urządzenia, ale też zwiększenia komfortu z użytkowania klimatyzacja domowa powinna być regularnie serwisowana Czyszczenie klimatyzacji biurowej w Lublinie można wykonać samodzielnie bądź zlecić to nam. Tylko sprawna klimatyzacja domowa jest w stanie wychłodzić pokój czy cały budynek, gdy na zewnątrz doskwiera nieznośny upał przekraczający 30 stopni C. Jednostka wewnętrzna składa się m. in. z filtra siatkowego, zatrzymującego kurz i pył. Pod filtrem znajduje się parownik. Odgrzybianie klimatyzacji w Lublinie polega na zdemontowaniu tych wszystkich elementów i następnie dokladnej dezynfekcji, przeprowadzić odgrzybianie i ozonowanie. Jest to o tyle ważne, że grzyby i bakterie znajudją w urządzeniu dogodne miejsce do rozwoju i namnażania. Serwis klimatyzacji mieszkaniowej powinien być wykonywany regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta.

Dezynfekcja klimatyzacji

Do dezynfekcji klimatyzacji używany profesjonalnych i atestowanych środków posiadająych certyfikaty np PZH. Tylko profesjonalne środki są w stanie usunąć najgroźniejsze bakterii w tym legionella pneumophila, która jest najczęściej spotykana w urządzeniach klimatyzacyjnych, ze względu na korzystne warunki środowiskowe. Powoduje przy tym ciężkie infekcje. Regularna dezyfekcja klimatyzacji minimalizuje ryzyko z tym związane. Ceny serwisu klimatyzacji w Lublinie i okolicach to przedział od 130 do 170 zł w zależności od marki oraz ilości urządzeń. Diagnoza i naprawa niedziałającej klimatyzacji wymaga indywidualnej wyceny.

Jak przygotować się do serwisu klimatyzacji?

Urządzenie powinno być wyłączone na kilka godzin przed dokonaniem serwisu i odłączone od zasilania. Następnie demontujemy obudowę, tak aby uzyskać dostęp do filtra siatkowego. Filtr siatkowy jest standardowo pokryty warstwą kurzu oraz innych zanieczyszczeń unoszących sie w powietrzu. Zapchany filtr obniża sprawność chłodzenia. Po zdemontowaniu osłony, uzyskujemy dostęp do parownika oraz możemy dokładnie umyć obudowę oraz tacę ze skroplinami. Parownik, to kluczowe urządzenie klimatyzatora, dlatego trzeba zachować odpowiedni poziom delikatności. Bez demontażu obudowy, nie mamy szan na dokładne dostanie się do źródła nieczystości. Diagnozujemy oraz naprawiamy usterki związane z cieknącą wodą z klimatyzacji. Szczegóły usługi serwisu klimatyzacji można również znaleźć na stronie klimatyzator.net.pl

Klimatyzacja do pokoju

Wiele osób pyta, czy można zamontować klimatyzację pokojową tzn tylko do jednego pomieszczenia??? Czy można zamontować klimatyzację do bloku? Np do bloku z wielkiej płyty? Jak najbardziej można? Mieszkanie w bloku z klimatyzacją może być o wiele bardziej komfortowe, niż mieszkanie bez tego udogodnienia.

Zadzwoń: +48791286344